rus
Щецин
19:51

Hisert Polska, Sp. z o.o.

юридический
Lubieszyn 8B 72-002 Dołuje Woj. Zachodniopomorskie
фактический
Lubieszyn 8B 72-002 Dołuje Woj. Zachodniopomorskie
Roman Kudosh, pracownik
на Флагма с 17 марта 2017
+48 579 12X XXX

Деятельность

Nasza historia sięga 2010 roku, kiedy zaczęliśmy od tego, co najważniejsze: marzeń oraz dobrego pomysłu.
Założyciele firmy – Tomasz Tałaj oraz Damian Marcinkowski – przez wiele lat mieszkali i pracowali w Monachium. To tętniące życiem miasto, często nazywane niemiecką stolicą lifestyle’u, zainspirowało do założenia własnej działalności.
Zaczęło się skromnie, od sprzedaży wyrobów odzieżowych, które zwróciły ich uwagę czymś wyjątkowym. Okazało się, że mają dobre oko, a przede wszystkim doskonale wyczucie potrzeb klientów. Szybko dostrzegli też korzyści z przeniesienia firmy na tereny przygraniczne. W krótkim czasie powstały dwa oddziały firmy, z szerokim zapleczem magazynowym: w niemieckim Radekow oraz polskim Lubieszynie.
Bodźcem do rozszerzenia działalności Hisert stało się wspomniane wyczulenie na potrzeby kupujących. Dostrzegliśmy, że wielu naszych klientów ma sprecyzowane oczekiwania, których - działając jedynie jako sprzedawcy - nie byliśmy w stanie spełnić. Nie dlatego, że nie chcieliśmy! Tego typu produktów często po prostu nie było na rynku. Postanowiliśmy więc sami je stworzyć.
W 2014 roku na południu Polski, powstał trzeci, wyłącznie produkcyjny oddział firmy, zatrudniający doświadczonych krawców oraz projektantów. Nadzór nad produkcją dał nam większą swobodę działania i przełożył się na wysoką jakość oraz różnorodność oferowanych wyrobów.
Marzenia, dobry pomysł, znajomość branży oraz logistyczne wyczucie sprawiły, że dwuosobowa działalność przekształciła się w prężną firmę handlowo-produkcyjną, która zatrudnia już 70 doświadczonych pracowników. Tworzą oni zgrany zespół profesjonalistów, którzy codziennie dokładają wszelkich starań, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom zarówno swych klientów, jak i partnerów biznesowych.

Компания образована в 2010 году, численность 70 чел.
просмотров: 218

Регистрация: 17 мар 2017      индекс активности: F 0.0

×
×
×
×
×